individualus namai

PRIVATUMAS

1. Uždara privati gyvenvietė

Uždara, moderni, vientisos architektūros gyvenvietė, į kurios teritoriją gali įvažiuoti tik šios bendruomenės gyventojai. Šioje gyvenvietėje ypač daug dėmesio bus skiriama teritorijos privatumui ir saugumui, taip siekiama užtikrinti saugią ir patogią aplinką šeimoms ir vaikams. Namai parduodami su pilnai sutvarkyta namo ir visos gyvenvietės infrastruktūra.

EKONOMIŠKUMAS

2. Ekologiškas - ekonomiškas šildymas

Naujos kartos A+ energinės klasės namai – pigus-ekologiškas šildymas. Užtikrinamas didesnis pastato apšiltinimas ir sumažintas šilumos praradimas per pastato konstrukcijų jungtis, storesniu sluoksniu apšiltinamos namo sienos, grindys ir stogo konstrukcijos. Todėl gyventojų laukia mažesnės sąskaitos už šildymą, planuojama, kad vieno namo šildymo kainos vidurkis bus 30 Eur/mėn.

pakrantes aleja 5 arai sklypas

ERDVĖ

3. Nuosavas ~ 5 arų žemės sklypas

Rinkdamiesi Jums patinkantį namą atkreipkite dėmesį, kad  kartu įgyjamas žemės sklypas gali būti skirtingo dydžio – nuo 3 iki 5,8 arų. Svarbu paminėti, kad nėra papildomo mokesčio už žemės sklypą. Planuojama, kad sklypuose gyventojai galės įsirengti žaliuosius kiemelius.

DAR DAUGIAU

VISKAS, KO REIKIA

pakrantes alejos gyvenvietes poilsio erdves

4. Bendruomenė

Bendruomenės nariai galės naudotis bendro naudojimo poilsio erdvėmis – žaliosiomis zonomis ir tvenkiniu bei džiaugtis ilgais vakaro pasivaikščiojimais gamtoje net neišvykę iš namų. Tikimės, kad bendros erdvės paskatins draugišką kaimynystę.

pakrantes alejos gyvenvietes sporto erdves

5. Gyvenvietės sporto erdvės

Greta žaliųjų zonų ir tvenkinio gyventojų reikmėms bus įrengtos krepšinio ar teniso aikštelės. Taip galėsite daugiau laiko skirti aktyviam ir sveikam gyvenimo būdui.

pakrantes alejos erdves vaikams

6. Erdvės vaikams

Šioje gyvenvietėje ypač daug dėmesio skiriama mažiesiems gyventojams. Siekiame užtikrinti gyvenvietės privatumą bei daug dėmesio skiriame vaikų saugumui. Planuojame, kad vaikai galės leisti laiką tiek privačiuose kiemeliuose, taipogi bus įrengta gyvenvietės vaikų žaidimų aikštelė.

background-leaf
pakrantes aleja interjeras foto 3
pakrantes aleja interjeras foto 2

Interjero dizainerių paslaugos

Namai yra vieno aukšto, trijų arba keturių kambarių (kambarių skaičius ir išplanavimas yra pritaikomas pagal kliento pageidavimą). Galima pasirinkti – namus su pilna apdaila, tačiau yra galimybė pasirinkti dalinę apdailą. Perkant su pilna apdaila – Jūsų namus suplanuoja ir padeda įsirengti mūsų dizainerių komanda (be papildomų mokesčių).

pakrantes aleja kontaktai lokacija icon

Klaipėdos r. sav., Trušelių k.

Susisiekite

Sužinokite daugiau ir rezervuokite laiką būsto apžiūrai

Turite klausimų?

SUSISIEKITE

+370 600 20078

Funkcionalumo, tinklapio lankomumo statistikos ir rinkodaros tikslais tinklapyje naudojami slapukai (angl. Cookies). Spausdami „Sutinku” ar naršydami toliau sutinkate su jų naudojimu. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.