ERDVĖ JŪSŲ LAIMEI

ERDVŪS NAMAI GINDULIUOSE

Uždara privati gyvenvietė

Viena moderniausių privačių namų gyvenviečių, įsikūrusi greta Klaipėdos (4-5 min. iki Klaipėdos miesto centro). Gyvenvietėje yra 28 objektai: 80 ir 90 kv. m individualūs gyvenamieji namai. Čia ypač daug dėmesio bus skiriama teritorijos privatumui ir saugumui, taip siekiama užtikrinti patogią aplinką šeimoms ir vaikams.

PILNAI ĮRENGTI NAMAI

Visi namai parduodami su pilna apdaila. Namai yra vieno aukšto, 3 arba 4 kambarių, kambarių skaičius ir išplanavimas gali būti pritaikomas pagal kliento pageidavimą. Planuojama, kad sklypuose gyventojai galės įsirengti žaliuosius kiemelius (individualiam namui priklauso ~ 3-6 a žemės sklypas).

PRESTIŽINĖ VIETA

Gyvenvietei pasirinkta ypatinga vieta – greta Klaipėdos esantis prestižinis, riboto užstatymo Gindulių rajonas. Rajonas yra prie pat Klaipėdos, o kartu prie pat pagrindinio kelio, važiuojant į Palangą. Kelių minučių atstumu yra rajono sporto aikštynas ir erdvės vaikams. Taipogi greta yra net 2PC „Rimi“, „Maxima“.

A+ energetinė klasė

Visi gyvenvietėje esantys namai yra A+ energetinės klasės, pritaikyti diegti alternatyvius ir draugiškus gamtai ateities sprendimus. Esant poreikiui, savo privačiuose sklypuose galime įsirengti elektros įkrovos vietą elektromobiliui, taipogi galima įsirengti saulės energiją generuojančius šaltinius.
background-leaf

BŪSTAI

80 / 90 kv. m namai

Projekte parduodami tiek  80 kv. m namai (priklauso apie ~ 3-4 a sklypas), tačiau galima rinktis ir didesnius 90 kv. m namus (didžiausias sklypas ~ 6 a). Todėl šioje gyvenvietėje galės kurtis tiek mažesnės šeimos, tiek šeimos turinčios daugiau vaikų ir norintys daugiau erdvės gamtoje.

*Vizualizacijos ir brėžiniai yra pažintinio pobūdžio ir gali būti keičiami.

+370 600 20078

Klaipėdos r. sav., Ginduliai

Susisiekite

Sužinokite daugiau ir rezervuokite laiką būsto apžiūrai

Turite klausimų?

SUSISIEKITE

+370 600 20078

Funkcionalumo, tinklapio lankomumo statistikos ir rinkodaros tikslais tinklapyje naudojami slapukai (angl. Cookies). Spausdami „Sutinku” ar naršydami toliau sutinkate su jų naudojimu. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.